14 жовтня, у Вижниці відбулось відзначення Дня Захисника України та 75 річниці створення УПА

14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисника України. Державне свято, офіційно встановлене у 2014 році відповідним Указом Президента, не лише свято звитяги українського козацтва, але й день пам’яті та пошани всіх, хто століттями боровся за незалежність України.

В цей сонячний, осінній день, в м.Вижниці біля могили-хрест «Борцям за волю України» відбувся мітинг, в якому взяли участь представники  міської ради, районної влади, громадськості, захисники, які колись в лавах УПА відстоювали незалежність України та нинішні захисники, які боронять кордони України на Сході. В цей день були присутні учасники УПА - Клим Андрій Герасимович та Гришин-Грищук Домніка Ананівна.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Олексій Чепіль, голова державної районної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, голова громадської організації «Вижницьке об’єднання учасників АТО» Юрій Герецун, голова районного товариства політв’язнів та репресованих Ольга Анич та голова районного Товариства «Просвіта» Дмитро Никифоряк.

Грамотами та подяками відзначено учасників УПА, учасників антитерористичної операції, колишніх репресованих.

Під час заходу звучали українські патріотичні пісні у виконанні Іспаського чоловічого хору. Завершився мітинг спільним виконанням гімну України.