Сьогодні, 27 жовтня, біля Братської могили загиблим воїнам у Вижниці – відбулося вшанування пам'яті полеглих у Другій світовій війні

Щорічно 28 жовтня в Україні відзначається свято остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

 Свято встановлене відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…». Це   свято посідає особливе місце в історії українського народу. Друга світова війна принесла з собою стільки трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що людство досі з сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Український народ зробив величезний внесок у перемогу над Німеччиною і її союзниками.

Відзначаючи 73-тю річницю визволення України від фашистських загарбників,  ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві захищав рідну українську землю, хто звільняв українські села і міста від нацистів, хто наближав День Перемоги.

Сьогодні, 27 жовтня, біля Братської могили загиблим воїнам у Вижниці – відбулося вшанування пам'яті полеглих у Другій світовій війні, в якому  взяли участь міський голова Олексій Чепіль, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, керуючий справами районної ради Георгій Івоняк, голова районної Ради ветеранів Іван Бойко, голова Ради ветеранів м.Вижниці Василь Савюк, представники громадськості та школярі. Захід завершився покладанням квітів та хвилиною мовчання.