З метою підвищення обізнаності щодо конфлікту інтересів, Вижницька міська рада повідомляє

 

 

 

 З метою підвищення обізнаності щодо конфлікту інтересів, Вижницька міська рада повідомляє, що Національне агентство з питань запобігання корупції  спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус»  проводить безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Цей курс став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Онлайн – курс розпочнеться 09 грудня 2017 року. Зареєструватись на курс маєте можливість за посиланням www.prometheus.org.ua (знайти курс «Конфлікт інтересів: треба інтересів!» та зареєструватись).

ПРОГРАМА КУРСУ:

Введення в курс
Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Окремі види обмежень, пов’язаних із конфліктом інтересів.
Відповідальність за вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

Аспекти правозастосування.
Конфлікт інтересів у діяльності народних депутатів Україні.

Конфлікт інтересів у діяльності окремих суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».