Вітання міського голови з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,   депутати всіх рівнів!

 Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування. Це день є святом нашої громади, громади кожного міста, села, кожного мешканця, який представляє цю громаду. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною, передбаченою Конституцією,  - владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади. Добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо ж - залучення громадян до процесу прийняття рішень, професійності та відповідальності самої влади.

Діяльність міської ради завжди відкрита, прозора і спрямована на задоволення життєвих потреб мешканців Вижницької міської територіальної громади. Позитивні зрушення в соціально-економічній сфері - все це є результатом гармонійної взаємодії територіальної громади та органів місцевого самоврядування, прийняття виважених, конструктивних рішень депутатами всіх рівнів.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями у мирі та злагоді підніматимуть потенціал нашої об’єднаної територіальної громади  на вищий рівень. Сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою.  Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен мешканець громади.  На осіб органів місцевого самоврядування випала висока довіра жителів громади  представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, гарантувати стабільний розвиток нашого краю, підвищувати рівень життя всього населення. І ми не можемо знехтувати цю довіру, кожної хвилини, кожним своїм вчинком чи рішенням маємо дбати насамперед про загальний добробут всього населення об’єднаної громади і кожного мешканця зокрема.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі, саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток. Тож нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас у забезпеченні, у межах своїх повноважень, найнеобхідніших умов життя людей.

Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.

 

Дякую вам, шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів,  за мужність та рішучість! Сподіваюсь, подальший розвиток місцевого самоврядування стане стимулом для громадянської активності, а також для економічного зростання та розвитку території нашої об’єднаної громади!

Від щирого серця бажаю вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

 

 

 

                                        З повагою, міський голова Олексій Чепіль