Вітання голови Вижницької міської територіальної громади з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

 

Шановні жителі Вижницької міської об'єднаної територіальної громади!!!

 

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які обєднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

На порозі нашого дому Новий 2018 рік. В цей час ми згадуємо, яким був для нас рік минулий і покладаємо великі надії на рік новий. На те, що він принесе всім нам щастя, добро, злагоду та мир. Віримо, що збудуться наші найзаповітніші мрії. Покращиться наше життя. А для цього складаються плани на наступаючий рік. А це - створення сприятливих умов для комплексного розв'язання соціальних проблем громади та  розвитку сільських територій; поліпшення соціально-побутових умов жителів громади; освітлення сільських вулиць; ремонт доріг та ін. 

Усе заплановане, шановні земляки, здійсниться тільки при нашій спільній злагодженій роботі. Сьогодні я з вдячністю хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Вижницької об'єднаної територіальної громади. То ж нехай же Новий 2018 рік стане для нас роком, в якому вирішальну силу буде мати громада. Щиро дякую усім жителям, які працюють на авторитет рідного краю в різних сферах життя, бо саме завдяки зусиллям кожного складався певний результат нашої спільної з вами роботи.  Ми пишаємося вами, шановні земляки, і віримо -  об’єднавшись нам вдасться зробити багато ще добрих справ, в основу яких завжди будуть покладені інтереси нашої держави та українського народу. Адже всі здобутки та досягнення можливі завдяки вашій щоденній праці, дорогі друзі.

Пам'ятаємо і про тисячі українських Героїв, які в ці дні невтомно захищають нашу державу. Ми маємо не забувати – кожну секунду, кожну мить, – що відбувалося протягом 2017 року – і тоді 2018 рік принесе нам розуміння своєї суті і свого призначення.

Новорічні свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. 

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. 

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

 Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

 Щасливого Нового року й веселих різдвяних свят!

 

 

Зі словами вдячності та  поваги – голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль