З нагоди прекрасного свята Дня вишиванки щирі вітання від міського голови Чепіля О.Г. та колектива Вижницької міської ради для жителів та гостей Вижницької міської територіальної громади.

З нагоди прекрасного свята Дня вишиванки щирі вітання від міського голови Чепіля  О.Г. та колектива Вижницької міської ради для жителів та гостей Вижницької  міської територіальної громади.

 

Нехай українська вишиванка всіх охороняє та укріплює українську ідентичність заради процвітання нашої країни!

 

Якщо повернутись в історію, то стає відомо – Свято вишиванки зародилося і починалося з ініціативи кількох студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Студенти привезли із собою сорочки, вишиті характерним лише для їхньої місцевості орнаментом. Вишиванки мали власну історію походження, були й такі, що передавалися як реліквія з покоління в покоління. Кожного року до акції долучається дедалі більше людей і вона розростається до загальноукраїнських масштабів.

 

У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Крім Дня вишиванки, українці все частіше вдягають національний одяг на інші великі свята, державні та релігійні, – День Незалежності, День Конституції чи День прапора, Великдень, Різдво.

 

І, сьогодні, 17 травня, долучилися до Всеукраїнського свята і жителі Вижниччини. Працівники підприємств, державних організацій, служб, установ громади, школярі, студенти, викладачі, вчителі прийшли сьогодні на роботу, уроки та на пари у вишиванках. Підтримуємо українські традиції й надалі, адже нам є чим пишатись!