Сьогодні у школах Вижницької ОТГ проходять заходи з нагоди завершення ще одного навчального року

                         

 

Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, викладачів, батьків та гостей. Завершився 2017-2018 навчальний рік... За традицією після урочистих промов пролунав той самий "останній дзвінок". Першокласник або першокласниця в кожній школі задзвонили у дзвоник, сидячи на плечі у випускника, який проносив її повз вишикуваних учнів та випускників, і тим самим оголосили: навчальний рік завершено.   

Цього ранку лунає музика та дитячий сміх, а на центральному дворі кожної школи  – людно. Це маленькі «жителі» святкують завершення ще одного нелегкого навчального року.

 

«Вітаю  вас, учні, випускники, вчителі,  директора, з успішним завершенням навчального року. Хочу побажати, щоб літні дні пройшли яскраво та насичено, аби за три місяці ви повернулися за шкільні парти з новими силами та прагненнями.  Окремо хочу звернутися до випускників. Сьогодні ви йдете у зовсім інше життя. Не бійтеся ставити перед собою цілі та йти до них, бажаю нових можливостей та перспектив, впевненості у своїх силах, творчих звершень, мудрих рішень і дій!» - голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль.