27 травня, у День міста Вижниці, у День Святої Трійці, жителі та гості Вижниці зібралися на площі Героїв Майдану аби відзначити святкування 860-річчя Дня міста.

27 травня,  у День міста Вижниці, у День Святої Трійці, жителі та гості Вижниці зібралися на площі Героїв Майдану аби відзначити святкування 860-річчя Дня міста.

Розпочалися святкування урочистим підняттям Державного прапора України та прапора Вижниці.

Після на центральній сцені міста відбулося урочисте відкриття свята, зі словами вітання до жителів та гостей Вижниці звернувся міський голова Олексій Чепіль. Зі словами вдячності та привітання звернулись народні депутати України Іван Рибак, Василь Амельченко, голова районної державної аміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк.

Особливістю щорічного відзначення Дня міста є виступи учасників народного танцю та музики Вижниччини, інших районів області  та іноземних артистів, а також показово-повчальні виступи Вижницької служби МНС.

Для найменших вижницьких спортсменів на День міста відбулося урочисте відкриття скейт-парку.

На площі Героїв Майдану організували виставки творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виставки архівних матеріалів, творів мистецтва  про місто, вітальних листівок. Також проводився  конкурс талановитих красунь Міні-міс Вижниччини та багато інших розважальних й спортивних заходів.

Почесними грамотами та відзнаками з нагоди Дня міста нагороджували жителів, колективи Вижниччини за активну участь в житті міста, а також депутатів та посадових осіб Вижницької міської ради.