Представники Вижницької міської територіальної громади взяли участь в Карпатському форумі регіонального розвитку «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації», який відбувся 31 травня - 01 червня в м.Яремче Івано-Франківської

Представники Вижницької міської  територіальної громади, а саме міський голова Олексій Чепіль та провідний спеціаліст міської ради Андрій Роман, взяли участь в Карпатському форумі регіонального розвитку «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації», який відбувся 31 травня - 01 червня в м.Яремче Івано-Франківської області з ініціативи Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Мінрегіону та Івано-Франківської облдержадміністрації.

Перший день був присвячений обговоренню державної та регіональної політики щодо гірських територій. З вітальним словом до учасників Форуму звернувся голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. В обговоренні питання щодо можливостей розвитку гірських територій взяли участь Президент нашої країни Петро Порошенко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, народні депутати України Юрій Соловей, Михайло Довбенко та Микола Княжицький, заступники міністрів України, голови ОТГ та ОДА Карпатського регіону  України.

В рамках другого дня відбулись панельні дискусії за участю очільників гірських громад, які презентували свій досвід запровадження розвиткових проектів та обговорювали спільні проблемні питання. Також відбулися дискусії щодо розвитку туризму як основи економічного потенціалу гірських територій та ролі місцевого бізнесу (можливостей поєднання інновацій та автентики); було презентовано творчі вироби майстрів нашої Вижницької ОТГ: різьба по дереву та дерев’яні вироби, ювелірні вироби, вишиванки факультету архітектури, будівництва та декоративно- прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка; було продемонстровано відео ролик про красу адміністративного центру нашої громади м.Вижниця.

У Форумі взяли участь понад 170 гостей з чотирьох областей України (Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської), а також представники країн Карпатського євро регіону з Польщі, Німеччини, Румунії, Франції.