Відповідно до Закону України «Про освіту», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Виконком Вижницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів заклад

Відповідно до Закону України «Про освіту», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Виконком Вижницької міської ради оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Вижницької міської ради:

·       Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича;

·       Вижницької гімназії;

·       Виженської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.;

·       Чорногузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

·       Іспаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Миколи Марфієвича;

·       Іспаського НВК;

·       Кибацької загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

1. Умови проведення конкурсу.

1. 1. Підставою для проведення конкурсного відбору є:

·       завершення строку дії трудового договору;

·       зміна керівника.

1.2. Найменування закладу загальної середньої освіти із зазначенням його місцезнаходження та адреси:

·       Вижницька загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця , вул. Українська,44;

·       Виженська ЗОШ І-ІІ ст.

Чернівецька область, Вижницький район,с. Виженка, вул. Головна, 271;

·       Вижницька гімназія, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вижниця, вул. Українська, 92;

·       Чорногузівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Чернівецька область, Вижницький район,с. Чорногузи, вул. Івана Мазепи,1;

·       Іспаська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Марфієвича,

Чернівецька область, Вижницький район,с. Іспас, вул. Шевченка,76;

·       Іспаський НВК

Чернівецька область, Вижницький район,с. Іспас, вул. Гагаріна,65;

·       Кибацька ЗОШ І-ІІ ст.

Чернівецька область, Вижницький район,с. Кибаки, вул. Шкільна,1.

1.3.  Найменування  посади: директор.

1.4.  Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти: громадянство України, має вищу освіту ступеня не магістр та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

1.5. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради (м.Вижниця, вул.Українська,34)  такі документи:

▪заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

▪автобіографія;

▪копія паспорта громадянина України та ІПН;

▪копія документу про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

▪копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

довідка про відсутність судимості;

мотиваційний лист довільної форми;

перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти на п’ять років, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Кандидат може подати іншу додаткову інформацію на власний розсуд.

Особа пред’являє оригінали документів на участь у конкурсі, копії яких подаються ним до конкурсної комісії.

1.6. Строк подання документів: з 23.06.2018р. до 12.07.2018 року (строк подання документів для участі в конкурсному відборі 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

1.7. Дата, місце проведення конкурсного відбору:  19.07.2018 року о 10.00 год. сесійний зал засідань Вижницьої міської ради (адреса: вул. Українська, 34, м. Вижниця).

1.8. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Заєць Ася Леонідівна; моб.0983675946; E-mail: vyzhnytsiaosvita@gmail.com.

1.9. Кандидати на заміщення вакантної посади директора мають право звернутися до відділу освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради для отримання інформації про особливості діяльності закладу загальної середньої освіти.

1.10. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

1.11. Подані документи та матеріали конкурсної комісії зберігаються у відділі освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради.

2. Проведення конкурсного відбору.

2.1. Конкурсний відбір проводиться у два етапи.

2.2. На першому етапі конкурсу розглядаються заяви на участь у конкурсному відборі та подані документи. Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням конкурсної комісії до другого етапу не допускаються.

2.3. На другому етапі конкурсу проводиться співбесіда з кандидатом:

- на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, під час якої заслуховуються презентації пропозицій щодо перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (стратегії розвитку на 5 років);

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

2.4. Рішення комісії ухвалюється в присутності виключно членів конкурсної комісії простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів конкурсної комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

2.5. Засідання конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії. У протоколі зазначаються пропозиції щодо призначення кандидата на посаду керівника. Кожен член комісії може додати до протоколу свою окрему думку.

2.6. Протокол подається міському голові (у разі його відсутності секретарю міської ради) не пізніше, ніж через два робочі дні після голосування, а також розміщується на офіційному сайті Вижницької міської ради.

2.7. Відділ освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради повідомляє кандидатів про результати конкурсу протягом трьох днів після його завершення.

2.8. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене міському голові протягом трьох днів після отримання рішення.

2.9. На підставі висновків конкурсної комісії міський голова (секретар міської ради) затверджує результати конкурсу про призначення на посаду керівника протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією.

3. Призначення директора.

3.1. Керівник закладу загальної середньої освіти Вижницької міської ради  призначається на посаду рішенням сесії Вижницької міської ради  за результатами конкурсного відбору, строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії шляхом укладення контракту.