ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНИХ ВІДБОРІВ НА ПОСАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВИЖНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У відповідності до протоколів засідань конкурсних комісій по відбору кандидатів на посади директорів закладів загальної середньої освіти Вижницької міської ради за результатами конкурсного відбору  конкурсними комісіями рекомендовано   затвердити на посади директорів наступних переможців конкурсу:

 

Лучик Назар Тарасович  – Вижницька гімназія

 

Колотило Микола Ілліч  – Вижницька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Юрія Федьковича

 

Попадюк Надія Василівна  – Виженська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Гакман Віталій Дмитрович  – Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Миколи Марфієвича

 

Гавалешко Олег Петрович  – Іспаський НВК

 

Фрацевір Віра Анатоліївна – Кибацька ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Ковалюк Лідія Степанівна  – Чорногузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

         Додатково повідомляємо, що впродовж двох днів проводився конкурсний відбір кандидатів на посади директорів закладів загальної середньої освіти Вижницької міської ради. Кожен із кандидатів показав комунікабельність, стресостійкість,  професійні здібності,  вміння вирішувати різноманітні ситуації, що можуть виникнути під час роботи на посаді. Ці два дні були доволі напруженими не лише для  кандидатів (конкурсантів),членів комісій,  а й для всієї  Вижницької міської об’єднаної територіальної громади.  Всі бажаючі мали змогу спостерігати за проведенням конкурсного відбору адже безперервно велась онлайн трансляція. Вищезазначені кандидатури будуть рекомендовані на затвердження на посади черговою сесією Вижницької міської ради.

        

         Виконавчий комітет Вижницької міської ради висловлює вдячність всім конкурсантам та членам комісії за професіоналізм та гарні результати проведеної кропіткої роботи