21 листопада, в приміщенні міської ради проведено День депутата та відбулося засідання 23-ої сесії VIII-го скликання Вижницької міської ради

21 листопада, о 10.00 год., в приміщенні міської ради було проведено День депутата, на якому були присутні: міський голова, депутати міської ради, в.о. старости населених пунктів Вижницької ОТГ, працівники міської ради. Основною темою проведення Дня депутата: «Звіт про роботу КНП «Центр первинної медичної допомоги Вижницької міської ради»», по якій доповів т.в.о керівника КНП «Центр первинної медичної допомоги Вижницької міської ради» Паламарюк Дмитро Георгійович.

Після чого, о 11.00год. відбулося засідання 23-ої сесії VIII-го скликання Вижницької міської ради, на якій було розглянуто 30 питань. Серед основних: Про виконання Плану соціально-економічного розвитку громади за 2018 рік та внесення змін до Плану на 2019 рік; Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у Вижницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки; Про  внесення змін до структури Вижницької міської ради; Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медичної допомоги» Вижницької міської ради на четвертий квартал 2018 року; Про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг; Про мережу та контингент учнів закладів освіти Вижницької міської територіальної громади на 2018/2019 навчальний рік; Про затвердження кошторисної документації на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с. Черешенька Вижницького району Чернівецької області (коригування) (додаткові роботи; Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), технічних документацій із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок та ряд інших важливих питань.

            Засідання сесії Вижницької міської ради транслювалось он-лайн через офіційний веб-сайт Вижницької міської ради та всі бажаючі мали змогу спостерігати за порядком проведення сесії.