Оголошено конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства.

Вижницька міська рада оголошує конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Вижницької міської ради

Повне найменування:  комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги»  Вижницької міської ради

Юридична адреса місцезнаходження: 59200, Чернівецька область, Вижницький район, м.Вижниця, вул.Українська,34

Фактична адреса місцезнаходження: 59200, Чернівецька область, Вижницький район, м.Вижниця, вул.Шухевича,9

Основний напрям діяльності – загальна медична практика. Загальна штатна чисельність -  66 осіб.

Кваліфікаційні вимоги до головного лікаря:

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина».

2. Проходження інтернатури за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина»  з наступною спеціалізацією з «Організація і управління охороною здоров'я».

3. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо).

4. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з  спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина».

5. Стаж роботи за фахом — не менше 5 років.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) довідку МВС про відсутність судимості;

8) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

9) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

10) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

11) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»)

12) конкурсну пропозицію.

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Умови оплати праці головного лікаря  визначаються в контракті з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року  №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств».

Документи для участі в конкурсі приймаються з 01 грудня  2018 року  до 17 грудня 2018 року за адресою:  Вижницька міська рада, м.Вижниця, вул.Українська, 34.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: тел.0372506009 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс буде проводитись  за адресою м.Вижниця, вул.Українська, 34, приміщення Вижницької міської ради (сесійна зала) 18 грудня 2018 року о 11 год.00 хв.

З метою формування складу конкурсної комісії до 17 грудня 2018 року приймаються пропозиції від громадської ради Вижницької міської ради та  громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

Зразки заяв

Статут

Структура медицини