Оголошення про початок прийому заявок проектів

Оголошення про початок прийому заявок проектів у рамках реалізації міської Програми реалізації Бюджету ініціатив жителів (бюджету участі) у Вижницькій міській територіальній громаді на  2019 – 2021 роки

 

 

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Вижницька міська рада оголошує про прийом проектів від мешканців громади у рамках Бюджету ініціатив жителів у 2019 році.

Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення про Бюджет ініціатив (бюджет участі) Вижницької міської ради, ухваленого рішенням сесії Вижницької міської ради №246-22/18 від 24.10.2018 р.

 

Бюджет участі – процес взаємодії Вижницької міської ради та її виконавчих органів з громадськістю, направлений на залучення жителів, які постійно проживають на території Вижницької міської територіальної громади, до прийняття рішень щодо розподілу визначеної Вижницькою міською радою частини коштів міського бюджету через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти. На 2019 рік передбачено фінансування в розмірі 200,0 тис.грн. До участі допускаються великі (до 50,0 тис.грн.) та малі (20,0 тис. грн.) проекти.

Кошти Бюджету ініціатив (бюджету участі) спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громади, які надійшли до Вижницької міської ради від мешканців територіальної громади.

Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів Бюджету ініціатив.

Подані на фінансування за рахунок коштів Бюджету ініціатив (бюджету участі)  проекти повинні відповідати пріоритетам розвитку громади та бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності громади.

Проекти не можуть бути пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності, чи поточним утриманням бюджетних установ. Не дозволяється за рахунок коштів бюджету участі здійснювати ремонт та реконструкцію майна, балансоутримувачем якого є окрема комунальна установа (заклад) чи проводити роботи на території комунальних установ (закладів) за виключенням проектів, результати реалізації яких є загальнодоступними для мешканців громади.

Проекти можуть подавати та підтримувати дієздатні громадяни України, яким на момент подання проектів виповнилось 18 років, які зареєстровані та проживають на території Вижницької міської  територіальної громади .

Проекти повинні відповідати наступним істотним вимогам:

1) назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;

2) проект не суперечить чинному законодавству України;

3) реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Вижницької міської ради;

4) проект має відповідати пріоритетам розвитку громади;

6) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат;

7) результати реалізації проекту є загальнодоступними для мешканців громади;

8) реалізація проекту не порушує прав інших осіб;

9) бюджет проекту, розрахований автором (авторами), включає усі витрати, пов’язані з: розробкою проектної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою стороннім підрядникам послуг логістики (доставка, зберігання).

Автори проектів можуть звертатися за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проекту та з інших питань щодо заповнення форми проекту до відповідних відділів Вижницької міської ради

У рамках  Бюджету ініціатив (бюджету участі) не приймаються до розгляду проекти, які:

1) суперечать чинному законодавству України;

2) передбачають виключно розробку проектної документації або носять фрагментарний характер;

3) передбачають залучення для їх реалізації додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи та постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету;

4) містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміну конституційного ладу країни тощо;

5) спрямовані на утримання або ремонт та реконструкцію окремого комунального закладу чи комунальної установи за виключенням проектів, результати реалізації яких є загальнодоступними для мешканців міста;

6) передбачають створення окремих комунальних підприємств та установ;

7) передбачають виконання робіт з поточного, капітального ремонтів, реконструкції (модернізації) житлового фонду;

8) автори яких надали неправдиві відомості про себе або осіб, які підтримали проект;

9) стосуються виконання робіт, пов’язаних з впливом на навколишнє природне середовище (добування природних ресурсів, осушення території, очищення водойм, крім очищення поверхні та дна водойм біля зон відпочинку);

10) не гарантують вільний та безкоштовний доступ до результатів реалізації проекту.

Для подачі проектів необхідно отримати підтримку не менше 10 мешканців громади (крім автора/авторів) для малих проектів, для подачі великих – не менше 25 підписів (крім автора/авторів).

Проекти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою, яка містить короткий опис проекту. Заявка проекту розміщується на офіційному сайті Вижницької міської ради http://www.vnmiscrada.gov.ua

Термін подачі проектів: з 01 по 28 лютого 2019 року включно. Заявки подані після закінчення терміну подачі не розглядатимуться та матеріали не будуть повертатися заявнику.

Проект подається двома способами:

-                  особисто автором (одним з авторів) проекту до відділу економіки, підприємництва та промисловості, інвестицій, туризму та міжнародних відносин Вижницької міської ради у паперовому вигляді;

-                  на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), з внесенням серії (за наявності) і номеру паспорта та завантаження скан-копії (фото) першої сторінки паспорту, а також сторінки з реєстрацією місця проживання.

Графік прийому проектів щодня крім вихідних з 9:00 до 18:00, п’ятниця – з 9:00 до 17:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

Для отримання додаткової інформації звертатись у відділ економіки, підприємництва та промисловості, інвестицій, туризму та міжнародних відносин Вижницької міської ради через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАЯВКА НА ОТРИМАННЯ Фінансування

  в РАМКАХ ПРОГРАМИ БЮДЖЕТУ ІНІЦІАТИВ(БЮДЖЕТУ УЧАСТІ)

ВИЖНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

1. ЗАЯВНИК

 

2. Адреса

 

3. Телефон

 

4. Електрона пошта

 

5. Відповідальна особа (П.І.Б.)

 

2. Проект

 

1. Назва проекту

 

2. Мета проекту

 

3. Цільові завдання проекту

 

4. Детальний опис проекту

 

5. Населення, що буде мати користь від проекту

 

6. Очікувані результати проекту (Вкажіть взаємозв'язок між проектом та його загальною метою та яким чином проект допоможе в досягненні вашої мети)

 

7. Орієнтовна вартість проекту

 

8. Додайте перелік товарів/послуг, які ви маєте намір придбати за рахунок Програми бюджету ініціатив(бюджету участі)

 

9 Якщо ви застосуєте фінансування Програми бюджету ініціатив(бюджету участі)

для однієї частини проекту, то яким чином ви будете фінансувати інші витрати?

 

10. Тривалість проекту

 З _____________________         до __________________________

         (місяць, рік)                       (місяць, рік)

 

Також, просимо додати наступні матеріали до заповненої заявки:

·                Схематична специфікація проекту

·                Письмовий кошторис товарів/послуг від трьох постачальників

 

Дата                _____________________________

 

Ім'я                 _____________________________

 

Підпис              ______________________________