20 лютого, в приміщенні міської ради відбулось День Депутата та засідання 26-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради.

20 лютого, в приміщенні міської ради відбувся День депутата, на якому були присутні: міський голова, депутати міської ради, в.о. старости населених пунктів Вижницької ОТГ, працівники міської ради. Розглядались три основні питання, а саме: Про стан пільгового харчування у закладах освіти Вижницької міської ради (доповідач – Айвазовська Ольга Дмитрівна – спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради); Закондовство про права дитини та попередження насильства в сім’ї (доповідач – Кордяк Ірина Іванівна, виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей Вижницької міської ради); Електронне декларування в 2019 році. Конфлікт інтересів в розумінні Закону України «Про запобігання корупції» (доповідач – Чміль Олена Сергіївна – начальник відділу правового забезпечення, організаційно-кадрової роботи та звязків з громадськістю Вижницької міської ради).

Після чого, о 11.00 год. розпочалось засідання 26-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради, на якому розглядалось 28 питань. Серед основних: Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік; Звіт постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку територіальної громади; Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Вижницької міської ради; Про передачу в строкове платне користування  нежитлові приміщення для розміщення структурних підрозділів  АТ «Укрпошта»; Про дострокове припинення дії договору оренди нежитлового приміщення, орендованого  ПАТ по газопостачанню та газифікації «Чернівцігаз»; Про стан інклюзивного навчання  в закладах освіти Вижницької міської ради; Про надання дозволу на виготовлення Детальних планів територій; Про внесення змін в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Вижницької міської територіальної громади у власність або прав на них, які підлягають продажу у 2019 році; Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та технічних документацій із землеустрою щодо поділу (об’єднання) та інвентаризації земельних ділянок; Про розгляд клопотань ТОВ «Енергоінвест» та ряд інших важливих питань. Депутати активно приймали участь в обговоренні питань порядку денного та інших питань, що розглядались на сесії.

            Засідання сесії Вижницької міської ради транслювалось он-лайн через офіційний веб-сайт Вижницької міської ради та всі бажаючі мали змогу спостерігати за порядком проведення сесії.