07 березня відбулася презентація Проекту HOUSES.

07 березня, в приміщенні міської ради, відбулася презентація Проекту HOUSES. В рамках даного проекту Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зможуть отримати гранти (за схемою відшкодування з Фонду Енергоефективності) на термомодернізацію будинків в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень »/Home-Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions” (HOUSES).

Проект має на меті мобілізувати населення для створення ОСББ . підтримати їх у їхній діяльності, підготувати ОСББ для отримання фінансування та реалізації проектів з покращення стану будинків та підвищення енергоефективності житлового фонду.

В рамках реалізації Проекту HOUSES планується надавати підтримку ініціативним групам, об'єднанням співвласників будинків та житлово- будівельним кооперативам у їх організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation). В рамках Проекту HOUSES спільно з партнерами з Міжнародної фінансової корпорації планується надавати групові та індивідуальні консультації потенційним учасникам Проекту щодо підготовки документів на отримання фінансування в Фонді держенергоефективності.

Нагадуємо, що триває реєстрація учасників Проекту HOUSES на www.houses.in.ua/registration

Заявку на участь можуть подавати:

      діючі ОСББ, які потребують допомоги та підтримки у навчанні та консультаціях;

      ініціативні групи багатоквартирних будинків, що прагнуть створити ОСББ;

      житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), що мають на меті реорганізуватися в ОСББ.

Контактні особи в Чернівецькій області

- Олександр Ковальчук, тел. 066-712-04- 23,

- Тетяна Кудак тел.066-712-12-23

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.