09 березня 2019 року, біля пам’ятника Тараса Шевченка м.Вижниці відбулось урочисте відзначення 205-ої річниці з його дня народження.

09 березня 2019 року, біля пам’ятника Тараса Шевченка м.Вижниці відбулось урочисте відзначення  205-ої річниці з його дня народження.

Тарас Шевченко – видатна особистість не тільки для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Поезії Великого Кобзаря є символом боротьби волелюбного українського народу; творча спадщина Тараса Шевченка надихає на звершення, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України.

Урочистості розпочались з покладання квітів до пам’ятника Кобзарю, що у центрі Вижниці. Відзначити чергову річницю від дня народження славетного українського митця зібралися представники органів місцевого самоврядування, представники органів районної влади, представники організацій та установ, інші шанувальники творчості Великого Кобзаря. Присутніх привітали:  міський голова – Олексій Чепіль; голова Вижницької районної державної адміністрації – Руслан Сенчук; засупник Вижницької районної ради – Сергій Вірста.

Наприкінці урочистостей прозвучали твори Тараса Шевченка у виконанні: директора школи мистецтв Вижницької міської ради Івана Ярославовича Ковалюка та лауреатів районного конкурсу «Слово Шевченка».