14 березня відбулися чергові сходи громадян старостинського округу села Черешенька Вижницької міської територіальної громади.

14 березня, о 11.00год. в приміщенні актового залу  Черешенської ЗОШ І-ІІІст. відбулися чергові сходи громадян старостинського округу села Черешенька, на яких були присутні: міський голова – Олексій Чепіль, працівники старостату, підприємці та жителі села. Заслухавши звіт про роботу  старостинського округу с.Черешенька (доповідав в.о.старости – Микола Шевчук), збори (сходи) громадян вирішили:

1. Звіт про роботу старостинського округу с. Черешенька прийняти до відома, а роботу  старостинського округу с. Черешенька  за звітний  період вважати -  задовільною.

2. В. о. старости с. Черешенька Вижницької міської ради Шевчуку М. О., керівникам установ та організацій села в поточному році продовжити працювати над виконанням окремих пунктів рішення минулорічних сходів громадян, які не були виконані в силу об’єктивних причин, а саме:

- завершити чистку шанців по вул. Українській;

- продовжити добудову підвального приміщення ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Оголосити 2019 рік, роком благоустрою та прибирання території села. Згідно правил благоустрою населених пунктів, що прийняті на сесії міської ради, особливу увагу звернути власникам торгових точок на приведення в належний стан приміщень магазинів та прилеглих територій.

 З метою забезпечення правопорядку рекомендувати власникам торгових точок встановити камери відеоспостереження на об’єктах торгівлі.

4. З метою проведення належного обліку земельних ділянок (паїв) їх законного оподаткування, керівникам с/г організацій, ФОП, що орендують землі на території громади, провести зустрічні перевірки із старостатом села та між собою, уточнені дані по кількості орендованих   паїв підкріпити списками осіб, що являються орендодавцями.

5. Встановити  рекомендований добровільний внесок на благоустрій села.

6. Вийти з клопотанням до керівництва Вижницького РЕМу та ПрАТ ЕК«Чернівціобленерго» про включення на ІІ півріччя 2019 року проведення робіт по капітальному ремонту повітряних ліній ТП-25. В разі відмови, провести розгрузку ТП-25, шляхом збільшення потужності даної підстанції.

8. Оновити та затвердити загін місцевої самооборони, залучивши до складу загону всіх осіб, що мають у власному користуванні мисливську зброю.

8. Затвердити заходи по благоустрою села на 2019 рік.

9. Звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням після завершення децентралізації та укрупнення районів при прийнятті кінцевого рішення місту Вижниця залишити статус районного центру»