Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Вижницької міської ради

   Відповідно до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», основною організаційною формою діяльності комісії є засідання, які проводяться в разі потреби, але не рідше ніж один раз на місяць.

 23 березня відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Вижницькій міській раді де розглядалося вісім питань, а саме:

1. три питання про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав з них дві заяви від жителів м.Вижниця та с.Черешенька.

2. розгляд звернення Вижницького РВ ДВС про надання дозволу на реалізацію майна, а саме житлового будинку, що за адресою с.Іспас.

3. чотири питання , щодо стану виконання батьківських обов’язків жителями с.Чорногузи, с.Мілієве, с.Багна. Дані сім’ї перебувають на обліку в службі у справах дітей, як сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

   Під час обговорення питань порядку денного членами комісії було прийнято ряд рішень та висновків контроль за виконанням яких покладено на начальника служби у справах дітей Вижницької міської ради.