9 травня ми відзначаємо 74-ту річницю Перемоги

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції та жителі Вижницької міської територіальної громади!

У травні ми відзначаємо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов’язані одна з одною. 9 травня – святе для нас свято – День Перемоги. 8 травня оголошено Днем пам’яті та примирення.

9 травня ми відзначаємо 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низькій уклін від усіх нас тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

       З нагоди Дня Перемоги сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

 

Зі святом!

Вижницький міський голова

О.Г. Чепіль