З нагоди відзначення Всесвітнього дня сімейного лікаря Вижницька міська рада вітає зі святом!

 

З нагоди відзначення  Всесвітнього дня сімейного лікаря 

 

Вижницька міська рада  вітає  зі  святом!

 

 

 

Цей день присвячений ролі сімейного лікаря ( лікаря загальної практики) в системах охорони здоров’я усього світу, він дає можливість підкреслити важливий внесок сімейних лікарів в охорону здоров’я населення. Треба відзначити, що це професійне свято у світі запровадили у 2010 році. З ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, в яку також входить Українська асоціація сімейних лікарів і був створений «Всесвітній день сімейного лікаря».

 

Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає  Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

 

Вітаємо лікарів загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Вижницької міської ради та Вижницького району з професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію та впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед вас, порозуміння, злагода й повага!

 

Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

 

 

 

З повагою, міський голова Олексій Чепіль