22 травня о 10:30 год., в приміщенні міської ради відбувся День депутата

22 травня о 10:30 год., в приміщенні міської ради відбувся День депутата, на якому були присутні: міський голова, депутати міської ради, в.о. старост населених пунктів Вижницької ОТГ, працівники міської ради та Головний лікаря КНП «Центр ПМД» Вижницької міської ради.

Розглядалось питання «Державні гарантії медичного обслуговування громадян».

Після чого, о 11.00 год. розпочалось засідання 29-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради, на якому розглядалось 28 питань. Серед основних: Про стан медичного обслуговування території Вижницької міської територіальної громади. Про надання дозволу на переобладнання автомобілів КНП «Центр ПМД» Вижницької міської ради. Про розгляд рішення сесії Банилівської сільської ради від 10.04.2019 року № 339-32/19 «Про звернення працівників Банилівської амбулаторії загальної практики (сімейна медицина). Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Про погодження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році по Вижницькій міській територіальній громаді. Про затвердження проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році по Вижницькій міській територіальній громаді. Про виділення коштів. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. Про розгляд звернення ПАТ «Чернівцігаз». Про присвоєння звання Почесного громадянина Вижницької міської територіальної громади. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений художник України» Косовичу В.Я. Про погодження участі в проекті «Малі міста – великі враження». Про встановлення відсотку пайової участі у розвиток інфраструктури громади.

Засідання сесії Вижницької міської ради транслювалось он-лайн через офіційний веб-сайт Вижницької міської ради та всі бажаючі мали змогу спостерігати за порядком проведення сесії.