Сьогодні, 24 травня пролунав останній дзвоник.

Сьогодні, 24 травня, у всіх закладах загальної середньої освіти Вижницької міської територіальної громади пролунав Останній дзвоник. Комусь він сповістив про початок веселих літніх канікул, а випускникам – про підбиття підсумків, вибір майбутнього шляху. Привітати школярів, їх батьків та учителів зі святом останнього дзвоника до шкіл завітав міський голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль. 

Зокрема, Олексій Чепіль взяв участь в урочистих лінійках з нагоди свята останнього дзвоника у Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також у Вижницькій гімназії. У своєму виступі міський голова висловив вдячність усім вчителям за їх нелегку роботу, привітав учнів із закінченням навчального року та висловив найкращі сподівання щодо світлого та мирного майбутнього нинішніх випускників. Окрім того на святі лунали слова вдячності випускників до своїх педагогів та однокласників.

На території старостинських округів Вижницької міської територіальної громади участь в урочистих лінійках взяли в.о. старости відповідних населених пунктів.

Під час урочистостей кращих учнів нагороджено Почесними грамотами та подяками за результатами участі в олімпіадах, змаганнях та конкурсах.