В пансіонаті з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни

Вчора, 21 червня, в пансіонаті з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни, на яку завітали міський голова, керівник апарату райдержадміністрації, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки, начальник відділу освіти районної державної адміністрації та інші представники відділу освіти райдержадміністрації.

Олексій Георгійович Чепіль привітав дітей з канікулами та побажав приємного, активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

Нині на відпочинок в «Зелені пагорби» завітало 200 дітей пільгової категорії з Чернівецької області віком від 6 до 15 років. Тут діти-сироти, діти-інваліди, діти учасників антитерористичної операції, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

За словами керівництва пансіонату, діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках.