22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності,  на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань, Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 було постановлено відзначати щорічно 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Щороку український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих воїнів, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Перемогу.

Сьогодні, у Вижниці, за участю міського голови,  представників районної державної адміністрації, представників установ, підприємств та організацій відбулось вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в Україні з покладанням квітів до Братської могили загиблим воїнам.

В цей день на усіх державних установах, організаціях, підприємствах Вижниччини були приспущені Державні Прапори.