В переддень Дня Конституції, 27 червня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся урочистий захід

28 червня 1996 року Верховна Рада, після багатомісячних дебатів,  висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, ухвалила Основний Закон нашої країни, який замінив конституцію Української радянської соціалістичної республіки 1978 року. Під час голосування "за" висловилися 315 парламентарів.

Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє в країні і в даний час. З того часу в Конституцію України зміни вносились 6 разів.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

В переддень Дня Конституції, 27 червня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся урочистий захід.

Після чого, в приміщенні Вижницького РБНТД, Вижниччина відзначила 70-річчя з дня народження колишнього керівника народного аматорського ансамблю танцю "Смеречина" (1968-1998рр.), лауреата багатьох європейських мистецьких премій та нагород, члена спілки художників Португалії, визнаного світовою спільнотою, почесного жителя м. Вижниця, заслуженого працівника культури України – Валерія Васильовича Васькова. На жаль, в 2015 році зупинилось серце почесного жителя Вижниці. Вижниччани висловлюють сум і дякують Валерію Васькову за те, що він зробив для популяризації мистецтва краю.

В урочистостях прийняли участь  міський голова Олексій Чепіль, заступник голови районної ради Сергій Вірста, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, учасники НААТ «Смеречина» різних років.