Вітання міського голови з нагоди святування Дня бухгалтера!

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас з професійним святом!

 

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації незалежно від форм власності. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

 «..ураховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки…" згідно з Указом Президента України "Про День бухгалтера" від 18 червня 2004 р. №662/2004 в Україні на законодавчому рівні встановлено дане свято.

Упевнений, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів та скарбниці, важливою умовою подальшого розвитку нашої громади.

Бажаю усім міцного здоров'я, плідної праці та творчого натхнення, професійних здобутків, нескінченної життєвої енергії та нових досягнень, наснаги та реалізації особистих планів.

Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.

 

 

                                                                                Міський голова Олексій Чепіль