Сьогодні, 12 травня, відбулось підписання Угоди про співпрацю між Чернівецькою обласною радою профспілок та Вижницькою міською радою (об’єднаною територіальною громадою) Вижницького району Чернівецької області. Під час підписання Угоди були присутні – Голова Чернівецької профради – В.А.Шкварковський, голова Вижницької міської ради О.Г.Чепіль та представники профспілок.

У своєму виступі голова Чернівецької облпрофради, Шкварковський Володимир Антонович зазначив, що основним принципом угоди є сприяння покращення життя працюючих в об’єднаній територіальній громаді.

Звертаючись до присутніх, голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль наголосив про необхідність тісної співпраці між територіальною громадою та профспілками,  а також про взаємну зацікавленість та доцільність поєднання зусиль для вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади та захисту прав і інтересів її членів, керуючись принципами соціального діалогу. Підписана Угода дасть можливість ефективно реалізовувати державну соціальну та економічну політику, регулювання трудових, соціальних та економічних відносин на території громади.