14 вересня 2017 року, на теренах Вижницької міської територіальної громади перебувала делегація з представників місцевого самоврядування Тернопільської області

14 вересня 2017 року, на теренах Вижницької міської територіальної громади перебувала делегація з представників місцевого самоврядування Тернопільської області. Даний візит був організований в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Учасників  навчального візиту із Тернопільської області найбільш цікавило – організація надання освітніх послуг в населених пунктах громади та розвиток громади через використання туристичного потенціалу регіону.

Проведення даного візиту розпочалося із знайомства з Вижницькою міською територіальною громадою в кабінеті міського голови Чепіля О.Г. Туристичний потенціал громади було презентовано керівником Туристично-інформаційного центру «Ворота в Карпати» Стражир К.А., після чого відбувся візит в с. Іспас, де учасники візиту ознайомились із діяльністю освітніх закладів. Продовження візиту відбулося в с.Виженка, де представники Тернопільщини відвідали сільські зелені садиби, а в м. Вижниця – туристичні комплекси.

Загалом учасники навчального візиту продуктивно і насичено провели навчальний візит та залишилися позитивно враженими відвідуванням Вижницької міської територіальної громади.