У Вижницькому районному будинку культури 05 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття є Фестиваль-конкурсу виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас».

У Вижницькому районному будинку культури 05 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття  Фестиваль-конкурсу виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас».

 З вітальними словами  до присутніх глядачів а також конкурсантів звернулись заступник Вижницького міського голови Колотило Сергій, голова Вижницької районної державної адміністрації Сенчук Руслан,   заступник голови Вижницької районної ради Вірста Сергій, начальник відділу культури Вижницької райдержадміністрації Додяк Наталія, а також лауреати премій минулих років та народні артисти України.  Конкурсантам бажали натхнення та успіхів, глядачам та гостям  - приємних та яскравих емоцій.

«Ми повинні віддавати своє тепло людям. Чому співак співає? Багато співають на вулиці, вдома. Але не всі стають співаками. Певно, того співак є співаком, що у нього серце переповнене, як те блюдечко, добротою», – говорив Народний артист України, Почесний громадянин Чернівців, володар Шевченківської премії за концертну діяльність, український естрадний співак Назарій Яремчук. І завжди у своїх виступах він ніс до людей слово Україна.

Програма відкритого фестивалю-конкурсу виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука:
5 жовтня
16.00 – урочисте відкриття фестивалю (Вижницький районний будинок культури)

 6 жовтня

10.00 – відвідування музею-садиби Назарія Яремчука
11.30 – конкурсна програма: пісня з репертуару Назарія Яремчука (районний будинок культури м. Вижниця)

16.00 – мистецький вечір «Незрівняний світ краси…» (районний будинок культури м. Вижниця).

 7 жовтня
10.00 – відвідування школи імені Назарія Яремчука (школа, де навчався Назарій Яремчук)
11.30 – конкурсна програма (українська естрадна пісня, авторська або з творчого доробку композитора – Народного артиста України Левка Дутковського)
16.00 – виїзні концерти у населені пункти району.

 8 жовтня

09.30 – «Я піду в далекі гори…» - екскурсія улюбленими стежками Назарія Яремчука
15.00 – гала-концерт. Нагородження переможців та учасників фестивалю.