Відбулися планові збори громадян м.Вижниці

У вівторок, 30 січня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля, відбулися сходи громадян у Вижницькій міській територіальній громаді.

У роботі сходу взяли участь голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, керівники служб району і міста, депутати районної та міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, підприємці, громадяни міста

Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців м. Вижниця. Міський голова Олексій Чепіль прозвітував про роботу міської ради та виконкому у 2017 році та окреслив основні напрямки роботи в 2018 році. 

Вижниччани активно долучилися до обговорення питань життєдіяльності міста. Пропозиції жителів Вижниці стосувалися в основному благоустрою міста,  упорядкування дорожнього руху через центр міста та на перехрестях, благоустрою території ТОВ «Вижницький ринок», також розглядалося питання щодо приєднання до Вижницької міської територіальної громади Підзахаричської сільської ради сіл Підзахиричі, Міжброди та Хорови.

Зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.