12 лютого, на площі Героїв Майдану м.Вижниці відбулась Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода» на честь Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни.

12 лютого, на площі Героїв Майдану м.Вижниці  під урочисте виконання Гімну України розпочалась Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода» на честь Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни, заради миру і перемоги України. Від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть думки, щоб силою думки, віри і молитви зупинити війну, організаторами якої є – Катерина Валевська та Оксана Герасименко. До Вижниці привезли близько 200 бойових прапорів підрозділів, які захищають нашу країну на Сході. Були також прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей, до них додали і прапор міста Вижниці, на якому жителі та гості Вижниччини написали свої побажання воїнам АТО. Шану загиблим захисникам України на Сході віддали хвилиною мовчання.

На даному заході взяли участь: міський голова Олексій Чепіль, Народний депутат України – Іван Рибак, голова Вижницької РДА – Руслан Сенчук, активне населення Вижниччини.