Від імені Вижницької міської територіальної громади міський голова Чепіль Олексій Георгійович урочисто привітав чемпіонів України серед молоді боксерів із Вижниці Чернівецької області Юрія Томюка та Вадима Клима.

Днями у Херсоні визначились імена найкращих боксерів нашої держави за підсумками молодіжного Чемпіонату України. Саме за результатами тижневих боксерських протистоянь визначились четвірка найсильніших, головний кістяк збірної України, який згодом представлятиме нашу державу на провідних боксерських стартах, серед яких цього року й Чемпіонат Європи та світу. Серед найкращих боксерів України визнано і Вижниччан. Блискуче виступили на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання, та  Вадим Клим – срібний призер чемпіонату. 

Кращі боксери змагань змагатимуться на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Італії. А переможці чемпіонату Європи отримають ліцензії на участь в Літніх юнацьких Олімпійських іграх, які з 06 по 18 жовтня прийматиме Аргентина. 

В свою чергу, Вижницька міська територіальна громада пишається своїми громадянами. 19 лютого, в приміщенні Вижницької міської ради, міський голова Олексій Чепіль урочисто привітав чемпіонів України серед молоді: боксерів Юрія Томюка та Вадима Клима.