23 серпня у м.Вижниці відзначили День Державного Прапора

23 серпня, в переддень Дня Незалежності України, в Україні відзначається День Державного Прапора – державного символу України. З цієї нагоди, сьогодні о 9.30 годині ранку на площі Героїв Майдану в центрі міста  Вижниці відбулося урочисте підняття Державного Прапора. Право підняття синьо-жовтого стяга України було надано: учасникам АТО – Юрію  Герецуну та Анатолію Гешко, випускникам Вижницької гімназії – Юліані  Колотило та Андрію Біденому.

З вітальним словом до присутніх звернулися: міський голова Олексій Чепіль, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк.

Після чого, з музичними вітаннями виступили народний аматорський вокальний ансамбль «Перлина Карпат» під керівництвом Мирослави Черней, вихованка районного будинку дитячої творчості та дозвілля Ксенія Попович, народний аматорський духовий оркестр з Берегомета під керівництвом Миколи Киселиці.

Завершились урочистості виконанням Державного Гімну України.

Також, сьогодні о 15.00 годині у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт приурочений Дню Незалежності України.