09 листопада, у приміщенні Вижницької міської ради відбулася робоча зустріч з регіональними представниками програми «U-LEAD з Європою»

09 листопада, у приміщенні Вижницької міської ради відбулася робоча зустріч з регіональними представниками  програми «U-LEAD з Європою»,  метою якої було ознайомлення та вивчення стану підготовки громади до створення (модернізації ЦНАП). В даному заході взяли участь міський голова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальники відділів Вижницької міської ради, депутати міської ради, в.о.старости Вижницької міської територіальної громади, інспектори соціальної допомоги. На даній зустрічі розглянута та проаналізована заявка на участь у програмі  «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

Одночасно громаду відвідали представники громад Тернопільської, Чернігівської та Полтавської областей, які мали нагоду бути присутніми на зустрічі  представників  Вижницької міської територіальної громади з представниками програми «U-LEAD з Європою». Також відвідали об’єкти соціальної сфери села Іспас, на яких були проведені будівельні роботи за рахунок різних джерел фінансування.