Вітання з днем ОМС

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та всіх скликань та жителі Вижницької міської територіальної громади!

Від себе особисто, депутатського корпусу, керівництва та виконавчого апарату Вижницької міської ради щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування має в Україні глибокі й міцні історичні традиції. Нині воно, незважаючи на всі труднощі та проблеми, цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства.

День місцевого самоврядування  - це свято всіх громадян, яким близька ідея громадянського суспільства. Це свято владної структури, яка найбільш наближена до наших громадян, яка формується цією громадою із своїх же людей.  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців громади.

Тож нехай свято народовладдя — День місцевого самоврядування спонукає усіх нас до ефективного піклування про наш спільний дім — Україну, нашу славну і велику українську родину, нашу Вижницьку міську територіальну громаду!

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної  громади, в ім’я розквіту України.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, рідної землі під ногами, щастя, добра, витримки і оптимізму, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності.

Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці на Сході.

Нехай цей святковий день дарує всім нам оптимізму, натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальної громади, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті  і у всьому демократичному світі!

                                                                                                       З повагою, міський голова Олексій Чепіль