За кошти державної субвенції для дітей-сиріт Вижницької ОТГ придбане житло

Служба у справах дітей Вижницької міської ради проводить роботу задля забезпечення дітей-сиріт та осіб з їх числа власними домівками, а також придбання соціального житла для осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування.
Закон України «Про Державний бюджету України на 2018 рік» передбачав виділення коштів у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Для Чернівецької області сума субвенції складала 6386,4 тис. грн.
За результатами розгляду пропозицій, поданих в.о. начальника служби у справах дітей Вижницької міської об’єднаної територіальної громади Ірини Іванівни Кордяк, щодо придбання у власність житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа, а також соціального житла виділено кошти з державної субвенції. Завдяки цим коштам дві рідні сестри отримають власне житло та ще четверо осіб, з числа дітей-сиріт та осіб, з числа дітей позбавлених батьківського піклування матимуть змогу проживати в соціальному житлі.