З нагоди святкування 100-річчя Дня Соборності та Свободи України, відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та урочистості в м.Вижниця!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів - урочисте проголошено злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ті події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Традиційно, в цей день, з нагоди святкування 100-річчя Дня Соборності та Свободи України, відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка в м.Вижниця. Після чого в залі засідань Вижницької районної ради відбулися урочистості за участі народного депутата України Івана Рибака, міського голови Олексія Чепіля, голови райдержадміністрації Руслана Сенчука, голови районної ради Михайла Андрюка, представників органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району, громадськості.