Відбулися планові збори громадян м.Вижниці

У вівторок, 29 січня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися сходи громадян міста Вижниця, на яких міський голова Олексій Чепіль прозвітував про роботу міської ради та виконкому у 2018 році та окреслив основні напрямки роботи в 2019 році.

У роботі даного заходу взяли участь голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, депутат обласної ради Михайло Чорней, працівники апарату міської ради, керівники служб району і міста, депутати районної та міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, підприємці, громадяни міста.

Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців м. Вижниця. 

Вижниччани активно долучилися до обговорення питань життєдіяльності міста. Пропозиції жителів Вижниці стосувалися в основному благоустрою міста,  упорядкування дорожнього руху через центр міста та на перехрестях, правопорядку у місті, створення гуртків по інтересах для людей з обмеженими можливостями.

Зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.