12 лютого відбулись чергові збори громадян сіл Іспас, Майдан

На виконання норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою  вирішення питань місцевого значення, 12 лютого о 14.00год., в приміщенні Іспаського СБНТД  розпочались чергові збори громадян сіл Іспас, Майдан, на яких звітував про роботу старостату сіл Іспас, Майдан – виконуючий обов’язки старости Олексій Гордійчук. У роботі даного заходу взяли участь: міський голова Олексій Чепіль, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, народний депутат України Іван Рибак, помічник-консультант народного депутата України Амельченка В.В. та Ляшка  О.В.– Леонід Гольцов, представники та керівники служб району і громади, депутати міської та районної  ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники апарату міської ради та старостату сіл Іспас, Майдан, підприємці, жителі  сіл. 

На порядку денному було  заплановано розгляд 4 питань, а саме:

1.Звіт про роботу  виконкому та  в.о. старости про роботу старостату сіл Іспас, Майдан у  Вижницькій міській раді с. Іспас  за   2018 рік.

Доповідав Гордійчук О.Т. – в.о.старости Вижницької міської ради

2. Обговорення  та прийняття  рішення про створення нового Західного  Госпітального округу з центром в м. Вижниця.

Виступив Клим О.І, депутат міської ради

3. Підтримання звернення залишити місту Вижниця статус  районного центру.

Виступив Рибак І.П., народний депутат

4. План  заходів  по  проведенню  благоустрою  сіл Іспас, Майдан у весняний  період  2019 року. (обрізання та чистка дерев, прибирання прилеглих  до будинків території та кладовища).

Виступив Гордійчук О.Т.,  в.о.старости Вижницької міської ради

 

По закінченню обговорення питань порядку денного, в «Різному» обговорювались питання, які найбільше турбували жителів сіл Іспас та Майдан, серед яких питання вуличного освітлення, Питання  прийняття  благодійних внесків на благоустрій сіл, завершення добудови групових приміщень дошкільного навчального закладу «Берізка», проведення ремонтних робіт та встановлення опалення в Іспаському СБНТД . Також  на  сходах громадян  було  обрано та затверджено загін  сприяння  поліції, який  повинен працювати та слідкувати  за  порядком на території сіл Іспас та Майдан. Жителі сіл активно приймали  участь в обговоренні питань.

Від жителів сіл Іспас та Майдан було вручено подяку народному депутату Рибаку І.П. та народному депутату Ляшку О.В. за зусилля, які вони доклали для розвитку населених пунктів.