28 лютого, о 14.00год. в приміщенні Виженської ЗЗСО І-ІІст. відбулися чергові сходи громадян с.Виженка

28 лютого, о 14.00год. в приміщенні Виженської ЗЗСО І-ІІст. відбулися чергові сходи громадян с.Виженка з порядком денним:

1. Звіт про роботу Виженського старостинського округу за 2018 рік. (Доповідач – в.о.старости с.Виженка Савчукевич В.П.)

2. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням після завершення децентралізації та укрупнення районів при прийнятті кінцевого рішення, місту Вижниця залишити статус районного центру. (Доповідач – в.о.старости с.Виженка Савчукевич В.П.)

3. Про звернення до Кабінету міністрів України, Чернівецької обласної ради з проханням про перегляд конфігурації Західного Госпітального Округу Чернівецької області з урахуванням критеріїв аб.2 п.15 «Порядок створення Госпітальних округів», затвердженого постановою КМУ №932 від 30.11.2016р., який передбачає, що «Зона обслуговування може бути меншою, за відсутності шляхів сполучення особливостей рельєфу, які суттєво ускладнюють комунікації (ріки без мостів, гори)» та створення нового Західного Госпітального округу з центром в м.Вижниця. (Доповідач – в.о.старости с.Виженка Савчукевич В.П.)

4. Про порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2015 року №302, підлягають обов’язковому обміну паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо особа досягла 25-ти чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток. (Доповідач – в.о.старости с.Виженка Савчукевич В.П.)

У роботі чергових зборів громадян с. Виженка взяли участь: міський голова – Олексій Чепіль, голова районної державної адміністрації – Руслан Сенчук, заступник голови РДА – Ілля Романюк, депутат міської ради – Роман Єрема, головний лікар КНП «Центр первинної медичної допомоги» Вижницької міської ради – Дмитро Паламарюк, підприємці, громадяни села.