Відзначення Дня Перемоги у Вижниці

9 травня, у Вижниці відзначили 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзначення розпочалося урочистою ходою вулицями міста. Відтак представники Вижницької міської територіальної громади та районної влади, ветерани, громадськість поклали квіти до Братської могили загиблим воїнам.

Розпочинаючи мітинг,  голова Вижницької об’єднаної територіальної громади Олексій Чепіль закликав всіх пам’ятати уроки історії та героїв, які загинули у різні часи відстоюючи незалежність та свободу України. 

Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук наголосив на необхідності шанувати та пам’ятати подвиг дідів та прадідів, які боронили рідну землю від ворога.

Зі словами вітань виступили голова районної ради Михайло Андрюк, голова районної Ради ветеранів Іван Бойко та голова первинного осередку ветеранської організації Василь Савюк. 

Хвилиною мовчання за загиблими героями та спільним виконанням гімну України завершився мітинг присвячений 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 2-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.