підписання Угоди про співпрацю між Чернівецькою обласною радою профспілок та Вижницькою міською радою (об’єднаною територіальною громадою) Вижницького району Чернівецької області

Сьогодні, 12 травня, відбулось підписання Угоди про співпрацю між Чернівецькою обласною радою профспілок та Вижницькою міською радою (об’єднаною територіальною громадою) Вижницького району Чернівецької області. Під час підписання Угоди були присутні – Голова Чернівецької профради – В.А.Шкварковський, голова Вижницької міської ради О.Г.Чепіль та представники профспілок.

У своєму виступі голова Чернівецької облпрофради, Шкварковський Володимир Антонович зазначив, що основним принципом угоди є сприяння покращення життя працюючих в об’єднаній територіальній громаді.

Звертаючись до присутніх, голова Вижницької міської територіальної громади Олексій Чепіль наголосив про необхідність тісної співпраці між територіальною громадою та профспілками,  а також про взаємну зацікавленість та доцільність поєднання зусиль для вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади та захисту прав і інтересів її членів, керуючись принципами соціального діалогу. Підписана Угода дасть можливість ефективно реалізовувати державну соціальну та економічну політику, регулювання трудових, соціальних та економічних відносин на території громади.