Вижницька міська громада
Чернівецька область, Вижницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконавчий комітет Вижницької міської ради оголошує конкурс

Дата: 07.07.2022 09:21
Кількість переглядів: 185

Виконавчий комітет Вижницької міської ради оголошує конкурс по відбору експертів - суб’єктів оціночної діяльності по оцінці земельних ділянок

 

Виконавчий комітет Вижницької міської ради оголошує конкурс по відбору експертів - суб’єктів оціночної діяльності по оцінці земельних ділянок.

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які продаватимуться у власність громадянам та юридичним особам.

Дані про земельні ділянки:

№ п/п

Адреса земельної ділянки

Площа, га

Цільове призначення

Кадастровий номер

1

с. Іспас, вул. Шевченка, 45 «г»

0,0306

03.07 – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі

7320582500:01:002:1755

Умови конкурсу : термін виконання робіт – 30 календарних днів, вартість робіт, яка пропонується – до 2500 грн.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель». У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Вартість робіт, яка пропонується – до 2500 грн.

В разі виникнення необхідності, усунення недоліків щодо виконаного звіту про експертну оцінку земельної ділянки, зазначеної в експертизі, то повторна експертиза проводиться за рахунок оцінювача.

Збір необхідної інформації (крім наявних у виконкомі міської ради технічної документації по наданню земельних ділянок в постійне користування та оренду) проводить оцінювач.

Рецензування звіту про експертну оцінку земельної ділянки проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента-фізичної особи-підприємця);

згода на обробку персональних даних (для претендента-фізичної особи-підприємця);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання робіт з оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Строк подання конкурсної документації: 18 липня 2022 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 59200, м.Вижниця, вул. Українська, 34, виконком міської ради, приймальня.

 Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 21 липня 2022 року року о 12:00 за адресою: м.Вижниця, вул. Українська, 34, виконком міської ради, кабінет заступника міського голови.

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м.Вижниця, вул. Українська, 34, виконком міської ради, телефон для довідок: (03730) 2-26-86.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь