Вижницька міська громада
Чернівецька область, Вижницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення

 

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» виконавчий комітет  Вижницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

           1. Спеціаліст І категорії Центру надання адміністративних послуг  Вижницької міської ради (1шт.од.)

         Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста ІІ категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

            Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, подають до конкурсної комісії такі документи:

   -     заяву про участь у конкурсі;

 • заповнену особову картку (форма П2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних):
 • копію трудової книжки.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення (до 04 червня 2022 року)

За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою: м. Вижниця, вул.Українська, 34.

Телефон для довідок: (03725)06009

 

 

 

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» виконавчий комітет  Вижницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

            1. Спеціаліста І категорії з питань програмного забезпечення відділу документообігу, звітності та комп’ютерно-технічного забезпечення Вижницької міської ради

         Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.  Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста ІІ категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

            Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, подають до конкурсної комісії такі документи:

   -     заяву про участь у конкурсі;

 • заповнену особову картку (форма П2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних):
 • копію трудової книжки.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення (до 4 червня 2022 року)

За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою: м. Вижниця, вул. Українська, 34.

Телефон для довідок: (03725)06009

 

 

До уваги жителів Вижницької громади в яких на безоплатній основі проживають внутрішньо переміщені особи!!!

 

Вижницька міська рада повідомляє, що прийом документів за квітень місяць для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг здійснюється у відділі ЖКГ Вижницької міської ради (кабінет №14), м.Вижниця вул. Українська,34 та старостинських округах відповідних населених пуктів громади

з 01 по 05 травня 2022 року.

 

 

Фото без опису

Скасовано заходи державного контролю та ринкового нагляду під час воєнного стану

Уряд підтримав рішення про тимчасове скасування заходів державного контролю та ринкового нагляду на період воєнного стану. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про припинення заходів державного контролю та державного ринкового нагляду в умовах правового режиму воєнного стану” в цей час не проводитимуться як планові, так і позапланові перевірки бізнесу.

Це дозволить забезпечити стабільну роботу підприємств в умовах воєнного стану.  

Водночас, за наявності загрози правам, законним інтересам, життю та здоров’ю людини, захисту навколишнього природного середовища, забезпеченню безпеки держави, міністерствами можуть бути відновлені позапланові перевірки в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість.

Водночас багатьох заявників, котрі вже звернулися до Державної служби України з питань праці, цікавить наступне: чи відновить  Держпраці після закінчення воєнного часу штрафні санкції  за порушення законодавства, яке роботодавці допускають зараз?

У Державній службі України з питань праці  зазначають: після перемоги України над окупантами, коли ми всі повернемось до нормального життя,  інспектори праці відновлять проведення інспекційних відвідувань за зверненнями громадян.

Під час здійснення таких заходів державного нагляду (контролю) до найменших дрібниць розглядатимуться усі обставини, у тому числі й ті, що спричинили порушення.

Роботодавцям, які їх допустили, буде надано  достатній час на їх усунення.

Тільки у разі невиконання припису про усунення порушень, будуть розглядатися питання,  чи варто передавати матеріали інспектування на розгляд судових інстанцій.

 

 

 

Як допомогти країні в період воєнного стану?

ОГОЛОШЕННЯ

  Виконавчий комітет Вижницької міської ради звертається до платників єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 1-ї та 2-ї групп, враховуючи  Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану” №2120-ІХ (реєстр №7137-д) був ухвалений 15 березня, згідно з ним, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України передбачено можливості фізичним особам-підприємцям та юридичним особам з оборотом до 10 млрд грн сплачувати єдиний податок з обороту в обсязі 2% за правилами, встановленими для 3-ї групи платників єдиного податку, тобто із звільненням від податку на прибуток, ПДВ та інших платежів, водночас передбачається добровільна сплата єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 1-ї та 2-ї груп.

      Але водночас у зв’язку із необхідністю наповнення державного та місцевого бюджетів, просимо суб’єктів підприємницької діяльності за наявної фінансової можливості сплачувати податки до бюджету всіх рівнів,      так як головним  пріоритетом бюджету і надалі залишається фінансове забезпечення заходів по вирішенню найбільш нагальних соціальних проблем Вижницької громади, сьогодні ключовим завданням організацій, підприємств усіх рівнів, і форм   власності є акумулювання усіх ресурсів та зусиль і їх спрямування на відсіч агресору, допомогу вимушено внутрішньо переміщеним особам та забезпечення життєво важливої інфраструктури.

   

Заздалегідь вдячні за порозуміння та підтримку               

05 Квітня, 2024 р., 11:07
Фонд державного майна України запрошує 26 квітня взяти участь у повторному аукціоні (із зниженням стартової ціни на 50 відсотків) з оренди частини будівлі їдальні.
05 Березня, 2024 р., 16:55
Виконавчий комітет Вижницької міської ради оголошує конкурс по відбору експертів - суб’єктів оціночної діяльності по оцінці земельних ділянок.
29 Лютого, 2024 р., 16:23
З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Вижницька міська рада оголошує про прийом проєктів від мешканців громади у рамках реалізації Програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Вижницької міської територіальної громади». Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) Вижницької міської територіальної громади, ухваленого рішенням сесії Вижницької міської ради №296-14/12 від 24.11.2021р.
07 Лютого, 2024 р., 14:14
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
05 Лютого, 2024 р., 10:28
Триває робота над написанням Плану відновлення та розвитку Вижницької громади до 2027 року.
11 Січня, 2024 р., 15:24
Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення повідомляє про включення до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації, об’єкт державної власності - частина будівлі адміністративного корпусу (10/100 частка) поверх 2 загальною площею 281,19 кв.м за адресою: 59200, Чернівецька обл., Вижницький р-н, м. Вижниця, вул. Українська, 100 Б, що перебуває на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
20 Грудня, 2023 р., 14:37
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області інформує про оголошення органом приватизації аукціону в електронній торговій системі АТ «ПрозорроПродажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
19 Грудня, 2023 р., 11:29
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області інформує про оголошення 14.12.2023 органом приватизації аукціону в електронній торговій системі АТ «ПрозорроПродажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: нерухомого майна - частини приміщення будівлі столової (літ.Б) площею 95,9 кв.м. (в т.ч. приміщення 1-15 площею 58,60 кв.м. та приміщення 1-16 площею 37,30 кв.м.) розміщеної за адресою: м. Вижниця, вул. Д. Загула, 1-Б, Вижницького району, Чернівецької області, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні та перебуває на балансі Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.
13 Вересня, 2022 р., 10:10
Вижницька міська рада оголошує конкурсний відбір на заміщення посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Вижницької міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь