Остання дорога додому…
Дата: 05.12.2022 17:37
Кількість переглядів: 191
6 грудня Вижницька громада у траурній жалобі зустрічатиме Воїна-Героя Дмитра Бучацького, який загинув на війні з російськими окупантами. Маршрут траурного кортежу до будинку Героя пролягатиме через м. Вашківці, с. Банилів, с. Мілієве до сільського торгівельного майданчика в центрі села.
Віддати шану Дмитру Бучацькому можна буде зустрівши його «живим» коридором по вище згаданому маршруту. Орієнтовний виїзд кортежу з м. Чернівці о 10:00 год.
У с. Мілієве, на сільському торгівельному майданчику, орієнтовно о 12.30 год., відбудеться зустріч, пошанування та панахида за Воїном. Опісля по вулиці Шевченка до рідної домівки по вул. Д.Загула!
Герої не вмирають! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)