Вижницька міська громада
Чернівецька область, Вижницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Вижницької міської ради

Дата: 28.06.2024 13:06
Кількість переглядів: 620

Відповідно до Протоколу № 1 від 27.06.2024 року конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Вижницької міської ради, яка створена відповідно до розпорядження міського голови від 24.06.2024 року № 02-05/130 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Вижницької міської ради», оголошується конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Вижницької міської ради.

Правові підстави проведення конкурсу

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження  міського голови від 06.06.2024 № 02-05/120 «Про проведення конкурсу на посаду генерального директора КНП «Вижницька БЛІЛ» Вижницької міської ради, розпорядження міського голови від 24.06.2024 року № 02-05/130 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Вижницької міської ради»

 Найменування закладу

Комунальне некомерційне підприємство «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  Вижницької міської ради.

Скорочене найменування українською мовою  

КНП «Вижницька БЛІЛ» Вижницької міської ради

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу

59200, Чернівецька область, Вижницький район м. Вижниця, вул. Й.Бурги, 5.

Основні напрями його діяльності

Код КВЕД – 2010:
86.21 Загальна медична практика
86.10 Діяльність  лікарняних закладів
86.22 Спеціалізована медична практика
86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я

Статут та структура підприємства - у додатках.

Фінансове забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  Вижницької міської ради складають:

Кошти Вижницької міської територіальної громади.
Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Кошти з Національної служби здоров’я України .

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі

З 28 червня 2024 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі

По 12 липня  2024 року включно до 17.00 год.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі

59200, м. Вижниця, вул. Українська, 34, Вижницька міська рада (відділ освіти, культури, медицини та спорту Вижницької міської ради).

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок

тел. 0673836009, office.vnmiscrada@gmail.com

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі особисто або поштою:

1.  копія паспорта громадянина України;
2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
3.  резюме у довільній формі;
4. копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або копії інших документів, що підтверджують досвід роботи;
5. згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
6. конкурсна пропозиція обсягом не більше 15-ти сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (може містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:
- план реформування закладу протягом одного року;
- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу);
7.  довідка МВС про відсутність судимості;
8. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
9. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;
10.  заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;
11. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Вимоги до конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція повинна містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:
-  план реформування закладу протягом одного року;
- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
-   пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Конкурсна пропозиція щодо участі у конкурсі, подається конкурсній комісії в запечатаному вигляді.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів на посаду

Громадянство України. Вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування» або 1501 «Державне управління» або 22 «Охорона здоров’я», або 08 «Право», або 05 «Соціальні та поведінкові науки», або 03 «Гуманітарні науки».

У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 08 «Право» або 05 «Соціальні та поведінкові науки» або 03 «Гуманітарні науки» вимагається наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління» (крім керівників закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу). У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» вимагається подальша спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я» або наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління».

Вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів). Здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки. Високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності

Стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1. Неподання ним необхідних документів.
2. Його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій.
3. Наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності.
4. Наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1. Подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу.
2. Надіслання їх поштою після закінчення строку подання.
3. Надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.
 

ДОДАТКИ:

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Статут КНП Вижницька БЛІЛ

Рішення сесії

Штатний розпис« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь