Вижницька міська громада
Чернівецька область, Вижницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

19 Травня, 2022 р., 14:56
14.05.2022 Юні футболісти Вижницької ДЮСШ за підтримки міської ради взяли участь у благодійному турнірі з міні-футболу на підтримку ЗСУ "Футбол заради життя" який проходив в с. Мілієво під егідою обласної асоціації футболу. Виграли з рахунком 2/1 у команди ДЮСШ Мілієво та поступилися 1/2 ДЮСШ Іспас. Отримали в нагороду футбольні м'ячі та призи від організаторів змагань. 
19 Травня, 2022 р., 13:37
18 травня, завдяки співпраці Вижницької міської ради, ГО «Центр розвитку громад» із партнерами з Республіки Польщі у місті Вижниця відбулося вручення допомоги для буковинських рятувальників. Польські друзі з ґміни Дубенінкі Вармінсько-Мазурського воєводства передали на Вижниччину квардроцикл з лафетом, а Вижницький міський голова Олексій Чепіль урочисто вручив його місцевим гірським рятувальникам. За допомогою квадроциклу працівники Служби порятунку тепер зможуть швидше діставатися до людей, котрі заблукали чи травмувались в гірській місцевості і потребують допомоги. Маневрений транспорт дасть змогу проїжджати у важкодоступні місця, сприятиме швидкому реагуванню на подію та допоможе не втрачати ні хвилинки під час порятунку. Загалом, його використання гарантуватиме підвищення рівня безпеки у регіоні.
18 Травня, 2022 р., 15:38
У сучасному житті роль музеїв помітно зростає. Вони виконують відповідальну місію в інтелектуальному вдосконаленні особистості, формуванні її дбайливого ставлення до історії, традицій та природи краю, подоланні духовної ентропії, утвердженні національної свідомості в суспільстві.
18 Травня, 2022 р., 15:36
Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту. Відповідний наказ МОН від 16 травня 2022 року №445 підписав Міністр Сергій Шкарлет.
18 Травня, 2022 р., 09:57
Серед найзатребуваніших фахівців  на ринку праці  – швачки та слюсарі
17 Травня, 2022 р., 12:00
Протягом першого тижня реалізації проєкту #Сади_Єднання було висаджено 75 яблуньок, 30 груш, 33 кущі смородини та по 300 цибулин лілій і гладіолусів. Весь посадковий матеріал люб'язно надано для проєкту найбільшим в Україні інтернет-магазином насіння Florium . Кожен із трьох закладених садів вже від самого початку набув своєї унікальної історії. Так, #Вижницький_сад_єднання посадили 5 травня біля Школи ім.Юрія Федьковича. Разом з батьками прийшло багато дітей. Біля кожного деревця працювала вся родина. Учасниця акції Марина з Миколаєва зізнається: "Після того, як ми в одну мить втратили все, вперше на цьому проєкті з'явилося відчуття, що у нас є щось своє - ось ця яблунька. Я наче відчула ґрунт під ногами". На радість малечі всіх пригощали фірмовим тортом від Пекарня-кондитерська NikoNova . Пані Галина Ніконова також приїхала на старт події зі своєю маленькою донечкою Соломією. У #Вашківцях сад заклали біля Центру паліативної допомоги та реабілітації. Знаний на Буковині працівник культури ОРЕСТ СІРЕЦЬКИЙ розповів, як брав участь у посадці старого саду, який було закладено біля амбулаторії ще у 60-х роках минулого століття. "Багато дерев вже всохли, перестали плодоносити і минулоріч ми почали думати про молодий сад. Ось у рамках проєкту він сьогодні і народжується", - каже Орест Ілліч. На посадці дерев було багато чоловіків - переселенців і місцевих. Люди були охочі до спілкування і, незважаючи на полудневу спеку, розповідали свої історії знайомства з Буковиною. #Сад_у_Лужанах Мамаївської ТГ закладали 6 травня на Юрія. Йому відвели сонячну частину припаркової зони. Органічно вплелася в подію українська пісня у виконанні народного аматорського ансамблю с.Лужани "ЧЕРВОНА КАЛИНА". Голова громади НАТАЛІЯ КАТРЮК запросила на подію мешканку Лужан, переселенку повоєнних років - пані ЮСТИНУ. Прийшли учні школи, відбувся справжній діалог поколінь. Дехто одягнув вишиванку. Воду для підливу саджанців подавали з пожежної машини Кожен сад отримав свою знакову таблицю із повідомленням учасників проєкту, мети, року події. Взаємодію із місцевою владою в кожній громаді забезпечує член Національної спілки краєзнавців України, депутат Обласної ради, активний учасник громадянського руху Єдина Альтернатива Олександр Шкурідін Важлива складова кожного заходу - це формування ще одного оберегу - 10-метрового Прапора України. Для проєкту його надала голова #Клубу_Успішних_Жінок_Буковини Ілона Бордян Всі охочі можуть залишити свій запис-побажання на прапорі. Ця ідея також дуже прийшлася до душі учасникам, бо до столів із розгорнутим прапором щоразу шикується довга черга. На завершення заходу всі присутні разом виконують Гімн України. Проєкт "Сади Єднання", ініційований Чернівецьким обласним об'єднанням ВУТ "Просвіта" ПРОСВІТА БУКОВИНИ продовжує крокувати громадами нашого краю. Цієї п'ятниці спільними зусиллями буковинців та гостей області буде закладено нові сади!
17 Травня, 2022 р., 11:57
День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування. Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Радянська влада намагалася приховати сліди своїх злочинів. Місця поховань ставали режимними об’єктами КГБ, місцевість розрівнювали бульдозерами, доступ до відповідних архівів був заборонений. «Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 роках з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору 1930-х років в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.                
13 Травня, 2022 р., 17:04
Тестування проходитиме в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня; додаткова: 16–20 серпня; спеціальна: 12–16 вересня. Докладніше: bit.ly/3yx4yWF Український центр оцінювання якості освіти #ЗагальнаСередняОсвіта #ЗНО2022 #Вступ2022
13 Травня, 2022 р., 12:36
Олександр Слобожан: АМУ пропонує чотири законодавчі кроки з підтримки комунальних підприємств, щоб вони могли у складний період надавати якісні послуги без підвищення тарифів

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь